Guvernér české a slovenské pobočky Kiwanis klubu navštívil Dobříš

Guvernér českého a slovenského Kiwanis klubu Ladislav Hrivko (vlevo) s prezidentem příbramské pobočky Miloslavem Hrabákem.

DOBŘÍŠ – Na Příbramsko zavítal guvernér Kiwanis internacional České a Slovenské republiky Ladislav Hrivko. Na dobříšském zámku se sešel s prezidentem Kiwanis klubu Příbram Miloslavem Hrabákem a místostaroskou města Dobříš Petrou Neubergerovou a to v předvečer sportovní a charitativní akce „Putování po Brdech“.

To tradičně pořádá Klub českých turistů ve spolupráci s příbramskou pobočkou Kiwanis klubu a uskutečnilo se dnes na Dobříšsku. Nový guvernér Kiwanis chce navštívit všechny kluby jak v České tak Slovenské republice, ten příbramský je mezi prvními. Od prezidenta příbramského Kiwanis klubu dostal jako upomínku knihu o Brdech, ze které měl opravdu velkou radost.

Kiwanis je výběrová nezisková organizace, která se zaměřuje na aktivní pomoc dětem v České a Slovenské republice. Činností klubů (je jich celkem 23) je podpora dětí ze sociálně slabších rodin, nadaných či postižených dětí. S guvernérem této neziskové organizace Ladislavem Hrivkem pro vás připravujeme videorozhovor, ve kterém se například dozvíte, jak se dostal do kiwanisu, jaké plány jako nově zvolený guvernér má, nebo co všechno by chtěl pro rozvoj této organizace udělat.

Komentáře