Jak se správně obléci na zastupitelstvo s módním guru Jindřichem Vařekou

Jindřich Vařeka. Foto: město Příbram

PŘÍBRAM – Pokud se dnes jako občané města chystáte na zasedání zastupitelstva, tak pro vás máme menší příručku, jak se na tuto „společenskou událost“ vhodně obléci a také, jak se tam vhodně chovat. Protože jak se ukázalo na minulém zasedání, ne všichni lidé, kteří na zasedání chodí, toto vědí.

Jednou z takovýchto podivných existencí, která doslova svou přítomností rozvrací jinak hladké a pohodové zasedání městského zastupitelstva je například předseda Osadního výboru Březové Hory Tomáš Mosler. Jeho bezohledné chování už nemohl snášet, jinak uznávaný módní guru Jindřich Vařeka, který na minulém zasedání doslova řekl:

 

Ostatně, jak správně předstoupit před veřejnost Tomáši Moslerovi Jindřich Vařeka předvedl minulý týden na veřejné debatě k tématu zastavění Fantovy louky, kde před přítomné předstoupil v roli „milého“ souseda – s rukou v kapse.

Takže pokud se dnes chystáte na zasedání zastupitelstva, tak dámy by měly vyrazit ve večerní róbě a pánové minimálně ve smokingu. V auditoriu sedět tiše, způsobile se sklopeným zrakem, stojící pak mají povoleno při slovech Jindřicha Vařeky stát v uctivém předklonu. Za každou jeho myšlenku pak by pak všichni přítomní měli poděkovat uctivým: „Děkujeme, Vaše blahorodí“. Jen tak nebude na zasedání docházet k výše uvedeným excesům, což rozhodně nikdo nechceme…

Komentáře