Přípravy na letošní hříměždický Highjump zatím pokračují

Foto: archiv pořadatelů Highjumpu

HŘÍMĚŽDICE – V záplavě letošních zrušeních akcí se najdou i zatím ojedinělé případy, kdy pořadatelé veřejnost ujišťují, že jejich akce se uskuteční. Po Rally Příbram je na v našem regionu další takovou akcí tradiční Highjump, konaný každoročně v lomu u Hříměždic.

Pořadatelé této sportovní akce sledují aktuální situaci ohledně vládních nařízení v souvislosti s pandemii Covid-19. „Rádi bychom Vám dali vědět, že v tuto chvíli pracujeme a v hlavách máme a přejeme si jen jedno: Highjump 2020 bude a užijeme si všichni atmosféru, kterou jinde nezažijeme. Nicméně pozorně sledujeme situaci, komunikujeme s jinými organizátory podobných akcí a čekáme na vyjádření vlády, které budeme muset případně respektovat,“ uvádí pořadatelé akce na webových stránkách Highjumpu.

Zatím pokračují přípravné práce. Připravuje se lineup, doprovodný program, nebo se dojednává účast jednotlivých skokanů a celkový koncept akce. „Termín letošního Highjumpu je naplánován na 31.7.-1.8.2020 a rozhodli jsme se, vzdát letos hold Hawaii, jakožto kolébce cliffdivingu. Takže i když to vypadá, že se letos v létě do zahraničí nepodíváme, Hawaii přijede k nám,“ zvou pořadatelé na letošní ročník.

Komentáře