Vydejte se na Jarní pouť za Perlami Berounska, Brd a Podbrdska

Ilustrační foto.

PŘÍBRAMSKO – Turisté se mohou těšit na jarní pouť za místními perlami Berounska, Brd a Podbrdsko, která se uskuteční v sobotu 29. dubna. Vycházet se bude od berounského vlakového nádraží a trasa povede do Tetína, Kody, Liteňe, Svinaře až do poutního areálu Skalka. Akci pořádají spolky Berounsko, Turistická oblast Brdy a Podbrdsko a Ultreia a je podporována Středočeským krajem.

Jarní pouť za perlami Berounska, Brd a Podbrdsko se blíží. V sobotu 29. dubna se vydejte na putování krajinou Českého krasu a brdských Hřebenů. Vycházet se bude od berounského vlakového nádraží a trasa povede do Tetína, Kody, Liteňe, Svinaře až do poutního areálu Skalka. Kromě toho se bude v 9.30 v Tetíně konat komentovaná prohlídka kostelů sv. Ludmily a sv. Kateřiny. Na Skalce bude připraven stánek s občerstvením a v rámci tradiční dubnové akceBrány památek dokořán budou v 17.30 a 18.30 připraveny prohlídky s průvodcem.

Akci pořádají spolky Berounsko, Turistická oblast Brdy a Podbrdsko a Ultreia a je podporována Středočeským krajem. Pokud se vám nebude chtít domů, můžete přespat v dobříšské orlovně, na základě předchozí domluvy (e-mail: tomas.jindrich@ultreia.cz), a v neděli 30. dubna ráno spolu se spolkem Pouť na Svatou Horu pokračovat do Příbrami na Svatou Horu. Akce je zdarma a všichni jsou srdečně vítáni.

Komentáře