Příbramští fotbalisté první jarní zápas věnují ženám a příbramské nemocnici

PŘÍBRAM – Ve světě fotbalu je občas těžké najít něco nového, ale klub FK Příbram se rozhodl změnit tuto realitu. Společně s portálem FLOREA.cz přichystal dárek pro všechny ženy u příležitosti blížícího se Mezinárodního dne žen.

Vybízí proto, aby v pátek 8. března fanoušci příbramského klubu vzali na fotbalový zápas proti Líšni své drahé polovičky, kamarádky, maminky i babičky. Pro všechny ženy na stadionu Na Litavce bude připravený fantastický voňavý dárek. „A pokud máte chuť ohromit, speciálně pro páry je připravena soutěž o 3 pugety se 100 růžemi. Tuto akci pořádáme ve spolupráci se společností Florea,“ zve na zápas Zdeněk Brož, marketingový a obchodní manažer klubu FK Příbram.

„Pokud by soutěž neproběhla podle Vašich představ, nezoufejte. Na odchodu z utkání si budete moci květinový dárek zakoupit. S námi a portálem Florea můžete sbírat body bez ohledu na výsledek utkání,“ dodává Zdeněk Brož.

Klub FK Příbram však nezapomíná ani na charitativní aspekt. Dalším obdarovaným bude příbramská nemocnice. Klub během minulého podzimu a zimních měsíců vybíral prostředky v rámci charitativní akce „Fotbal pro všechny generace“. Výtěžek této akce bude věnován na oddělení paliativní péče v Oblastní nemocnici Příbram. Před samotným utkáním převezme symbolický šek, který pomůže rozšířit vybavení oddělení, ředitel nemocnice Stanislav Holobrada.

První jarní zápas, který hraje Příbram doma na stadiónu Na Litavce, má výkop v pátek podvečer v 18:00. Brány stadiónu budou otevřeny již o hodinu dříve, takže nezapomeňte dorazit včas a nechat se unést atmosférou fotbalového klání, které přinese nejen sportovní vzrušení, ale i nezapomenutelné zážitky pro všechny přítomné ženy.

Komentáře