O prázdninách bazén bez omezení a sauna opět v provozu

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Včera děti dostaly vysvědčení a začaly jim prázdniny. Na to reagují Sportovní zařízení města Příbram změnou provozní doby. Od včerejška je proto bazén otevřený pro veřejnost bez dopoledních a odpoledních omezení. V červenci se také znovu otevírá sauna a prodlužuje se provozní doba venkovního bazénu i toboganů.

O prázdninách se nekoná plavecká výuka ani odpolední kurzy plavání, ve všední dny je tak bazén otevřený od 6 do 22 hodin bez pauzy. Tobogany budou po celé prázdniny v provozu od 10 do 20 hodin každý den. „Návštěvníci musí i o prázdninách počítat s možností obsazení některých plaveckých drah pronájmy a tábory, které nás v létě hojně navštěvují,“ upozorňuje manažer aquaparku Lukáš Kozohorský, ale zároveň dodává, že pokud jsou tábory dopředu hlášené, bude o tom SZM prostřednictvím webových a facebookových stránek veřejnost informovat.

Už teď je jisté, že v termínech: 16. – 20. 7., 23. – 27. 7. a 6. – 10. 8. 2018 vždy v čase od 8 do 10 hodin, bude polovina bazénu vyhrazena pro Sportovní příměstské tábory, které pořádá přímo Sportovní zařízení města Příbram. „Na termín 23. až  27. července  je ještě pár volných míst, tak pokud ještě nemáte s dětmi na prázdniny program, přihlaste je,“ pobízí Kozohorský.

Od začátku července došlo v sauně k nutným opravám a údržbě. Došlo na výměnu topných těles, opravu lehátek a omítek, revizi elektroinstalace a další práce. Její otevření se připravuje na 3. července. Sauna bude v provozu po celé léto, a to ve zkráceném provozu každé úterý pro muže a ve čtvrtek pro ženy. Vždy v čase od 18 do 21 hodin.

Prodloužené provozní doby se dočká také venkovní bazén. V červenci a v srpnu bude venkovní bazén otevřen ve všední dny od 10 hodin, o víkendech dokonce od 9 hodin. Večer se jeho brány zavřou ve 20 hodin.

Komentáře