Zastupitelka Monika Ciklerová rezignovala na svůj mandát, nahradí ji Jan Schneider

Monika Ciklerová a Jan Schneider, foto TOP 09

PŘÍBRAM – Monika Ciklerová (TOP 09) rezignovala na svůj mandát v zastupitelstvu města. Místo ní nastoupí náhradník Jan Schneider (TOP 09).

Rada města osvědčila a potvrdila Jana Schneidera, že se stal členem zastupitelstva města na svém posledním prosincovém jednání. Ten by měl složit slib na nejbližším jednání zastupitelů tedy 18. ledna 2021.

Je to už podruhé, co v tomto volebním období klub TOP 09 opouští jejich člen. O prázdninách v roce 2019 rezignoval na svůj mandát i na členství v TOP 09 tehdejší zastupitel Petr Vácha. Nahradil ho tehdy další kandidát v pořadí podnikatel Jakub Hušek.

Jan Schneider, student, 24 let, člen TOP 09:

Jsem student práv z Příbrami, vždy jsem se zajímal o dění ve společnosti, a proto mě znepokojil poslední vývoj politické situace v naší zemi. Rozhodl jsem se, že nechci jen přihlížet a čekat v letargii na to, až “bude líp.” Považuji se za liberálně smýšlejícího člověka s jasně proevropskými názory, a proto mi vyplynula TOP 09 jako jasná volba. Přátelský přístup a především tvrdá a dobře odváděná práce členů místní organizace Příbram ve mně zanechaly velmi dobrý dojem a motivovali mě k činnostem pro naše krásné město.

Komentáře