Viktor Pešta nestačil na ruského obra, přesto vzbudil zápasem pozornost

ROŽMITÁL/JEKATĚRINBURG – Byl to velmi očekávaný zápas již od chvíle, kdy jej oznámila ruská organizace RCC a posléze ho také potvrdil sám Viktor Pešta. Nakonec byl pro něj ale závěrečný nástup jeho soupeře Alexandera Emelianenka příliš.

Viktor Pešta se snažil být aktivní od začátku zápasu, Emelianenko držel střed klece a měl připravenou zadní ruku, která je vždy nebezpečná. Český bojovník natrefoval údery a dostal soupeře do dobré pozice v klinči u pletiva. Emelianenko měl problémy s předním úderem Pešty, který neustále trefoval, byl efektivní, měl dobrý pohyb po kleci. V prvním kole dokázal být úspěšnější.

Na začátku druhé části utkání šel Pešta s Emelianenkem na zem díky takedownu. Ještě předtím, než rozhodčí postavil zápas zpátky na nohy, Pešta dokázal být aktivní. Jenomže pak se začal trefovat Emelianenko, přidával sérii stále tvrdších a tvrdších úderů, dokud rozhodčí neukončil zápas.

Pešta věděl, jaká výzva před ním ležela. Přestože to nevyšlo, vzbudil tímto utkáním pozornost a v budoucnu by mohl získávat další zajímavé zápasy ať už v Evropě nebo za mořem.

Podívejte se na záznam tohoto zápasu.

Komentáře