SZM chystají novinky nejen na Nováku

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Na letošek mají Sportovní zařízení města Příbram (SZM) naplánované velké věci a spoustu novinek, a to hlavně v areálu Nový rybník. Z letošních chystaných novinek SZM stojí za zmínku například skříňky na uložení bot pro inline dráhu, rekonstrukce sezení v letním kině nebo úprava hlavního vchodu do areálu.

Vznikat budou také nová propagační videa a další materiály. „Na Nováku chystáme letos ještě jednu zbrusu novou službu, kterou prozatím ponecháme jako překvapení, ale mohu prozradit, že to bude opravdu žhavá novinka,“ řekl ředitel SZM Jan Slaba k plánovaným investicím v areálu Nový rybník.

Na bazéně jsou v plánu dílčí opravy zařízení a zázemí, na zimním stadionu se již nyní pracuje na opravě kotelny a vodního hospodářství. Vylepšení se dočká také sociální zařízení na malé hale. 

V organizaci a následné realizaci kulturních a sportovních akcí budou hrát velkou roli aktuální protiepidemická opatření. „První pravidelnou akcí, kterou už nám současná situace znemožnila uspořádat, je jarní tábor. S letními tábory však počítáme, termíny turnusů, přihlášky a veškeré podklady jsou k dispozici na webu szm.pb.cz,“ informoval Jan Slaba. Dále SZM plánuje všechny letní akce, koncerty a festivaly tak jako za standardní situace. 

z akce vítání slunovratu na Novém rybníku

Pokud vše půjde podle plánu, budou se konat hudební večery v bistru, Timbersports závody, animační programy včetně mini diskoték a cvičení s profesionály. Chystají se také nejrůznější programy spojené s olympiádou. Co se pronájmů týče, připravuje se již nyní například koncert Marka Ztraceného a skupin Čechomor, Olympic nebo Traktor.

Zdroj: SZM

Komentáře