Venkovní bazén bude letos už patřit jen modelům lodí

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM –  Venkovní bazén ukončil pro letošní sezónu svůj provoz, naopak na zimním stadionu startuje nová hokejová sezona a také začalo o víkendu veřejné bruslení.

Letošní sezona venkovního bazénu začala 1. června. „Celková letošní návštěvnost venkovního bazénu byla bezmála 12 700 osob, což je sice výrazně nižší číslo, než v loňském roce, ale v dlouhodobém horizontu je to návštěvnost průměrná,“ hodnotí sezonu manažer Aquaparku Příbram Lukáš Kozohorský.

Koupací sezona tak sice končí, nicméně venkovní areál se veřejnosti ještě jednou před zimou otevře, a to na regaty v tug towingu, které se konají v sobotu 14. a v neděli 15. září. „Kdo se tak bude chtít přijít podívat na modely velkých nákladních lodí a remorkerů, které fungují jako jejich skutečné předlohy, bude vítán. Regaty startují v sobotu od 13 a v neděli od 10 hodin,“ prozradila tisková mluvčí SZM Miroslava Poláková.

O víkendu opět začalo veřejné bruslení v malé hale zimního stadionu. V září jsou termíny vypsané na každou sobotu a neděli od 14 do 16 hodin „Mimořádné veřejné bruslení se konalo i v létě, příznivci tohoto sportu se mohou těšit ještě na bruslení dětské. Bruslení pro děti bude vypisováno operativně od října, dle aktuální obsazenosti ledové plochy,“ uvedla Miroslava Poláková. Důchodci mají jedinečnou možnost využít ranní seniorské bruslení ve velké hale, a to každé úterý a čtvrtek od půl desáté do půl jedenácté dopoledne.

Komentáře