Petr Větrovský podle CNN Prima News nesplnil etický kodex a tak skončil

PŘÍBRAM/PRAHA – Měl být novou, neokoukanou tváří magazínu Showtime na CNN Prima News. Ale nebude. Moderátor Petr Větrovský se před kameru ještě ani nepostavil a už s ním rozvázali smlouvu. Podle televize nesplnil etický kodex společnosti.

Není to ani měsíc, co vedení nového zpravodajského kanálu slavnostně odhalilo tři nové moderátory pořadu Showtime, který „spolknul“ primácký Top Star. Vedle sexbomby Evy Perkausové a ostřílené Laďky Nergešové se měl na scéně objevit sympaťák Petr.

 

„Tak Evička při moderování fantastická, Laďka výborná a teď taky budu muset já. Pořád píšete, kdy se ukážu na obrazovce. Bude to tenhle týden, to vám slibuji, a až tam někdo zakopne o kabel, tak to jsem byl já,“ vtipkoval před šesti dny na instagramu. Až teď vyšlo najevo, že žádná jeho televizní premiéra nebude.

„Kvůli přísnému kodexu, který má CNN Prima News pro své tváře, bylo požadováno, aby Petr aktuálně výrazně omezil svou činnost promotéra. K dohodě jsme bohužel zatím nedospěli,“ řekl za CNN Prima News Adam Halmoši.
A Větrovský jeho slova potvrdil: „Od začátku, kdy jsem nabídku obdržel, jsem na rovinu avizoval, že pro mě bude moje role promotéra či producenta vždy prioritou. Nejdříve to nebyl problém, ale na poslední chvíli přišla tato žádost s ohledem na kodex CNN.“
Chtě nechtě se tak musel rozhodnout, čemu dá přednost. „Chystáme letos velké věci, např. Noc s legendou s Jaromírem Jágrem nebo koncerty s Bonnie Tyler. To jsou mé priority, které jsem jasně deklaroval už v úvodu jednání a i teď je kvůli angažmá v televizi rozhodně neopustím,“ říká.

Pokud nedojde ke zvratu, zřejmě jediným viditelným počinem Petra Větrovského na CNN Prima News zůstane zprostředkování rozhovoru s jeho kamarádem Jaromírem Jágrem, kterého zpovídala Eva Perkausová. „Celá situace mě mrzí, protože jsem poznal skvělý kolektiv, který se ke mně choval naprosto fantasticky. Postoji CNN Prima News principiálně rozumím, jen měl být tento princip dán jasně na začátku,“ řekl Větrovský.

„V tuto chvíli platí, že Showtime budou moderovat Eva Perkausová a Laďka Něrgešová, případné změny rádi včas oznámíme,“ dodal Halmoši.

 

Komentáře