Oprava svodidel na D4 může ve špičce způsobovat dopravní komplikace

Foto: Ředitelství silnic a dálnic

PŘÍBRAMSKO – Na dálnici D4 pokračují práce na obnově zádržného systému – svodidel.  S tím souvisejí i některé dopravní omezení, která platí v těchto dnech.

Až do pátku 31. červnce se práce přesouvají do levého jízdního pásu směr Praha. Pracovat se bude v úseku   40,2-39,7 kilometru. Jedná se o úsek, který začíná mezi MUK EXIT 41 Skalka a čerpací stanice Benzina za níž ve směru na Prahu rovněž končí. „Vyměňují se a opravuji svodidla při krajnici, což v pracovním místě omezí dopravu v pravém jízdním pruhu a průjezdný zůstane pouze pruh levý. Práce jsou každý den plánovány od 7 do 18 hodin, což může způsobovat dopravní problémy zejména v ranní dopravní špičce,“ uvedl Martin Buček z tiskového oddělení Ředitelství silnic a dálnic.

Práce v tomto místě jsou plánovány rovněž na pondělí a úterý příštího týdne (3. a 4.8) a budou postupovat dále směrem a Prahu až do km 39,4 a z větší části se tak již přesunou za čerpací stanici Benzina. „Režim omezení dopravy v pracovním místě, zúžení do jednoho pojížděného pruhu, zůstane zachováno i v těchto dnech,“ dodal Buček.

Komentáře