Oba bazény budou otevřené o prázdninách bez omezení, venkovní se dočká rozšíření provozní doby

Foto: SZM

PŘÍBRAM – Po oba měsíce letních prázdnin bude Aquapark Příbram otevřený pro veřejnost bez dopoledních i odpoledních omezení. Venkovní bazén můžete za příznivého počasí navštívit od pondělí do neděle od 10 do 20 hodin.

Od zítřka se nekoná plavecká výuka, zdokonalovací kurzy ani tréninky. „O prázdninách tak bude aquapark pro veřejnost otevřen od pondělí do pátku od 6 do 22 hodin, v sobotu od 10 do 21 hodin a v neděli od 8 do 20 hodin. Upozorňujeme však na možnost konání závodů, individuálních pronájmů drah a návštěv dětí z letních táborů,“ připomíná Miroslava Poláková z příbramských SZM.

Venkovní bazén prodlužuje v červenci a v srpnu provozní dobu a vykoupat se nebo zapalavat si mohou návštěvníci každý den od 10 hodin a to až do 20 hodin. Venkovní bazén bude v provozu pouze za příznivého počasí. Návštěvníci si mohou pro jistotu každý den ráno zavolat na tel: 318 621 384, kde jim se dovědí, jestli bude ten den otevřeno.

Od zahájení provozu navštívilo venkovní bazén téměř 3 400 osob. Mimo využití plaveckého bazénu o délce 50 m, nabízí areál venkovního bazénu dětský koutek s malým bazénkem, přístřeškem a posezením. Dále nové pískoviště, prolézačky, houpačky, dětskou skluzavku a jiné hry. V areálu je také možnost pronájmu hřiště na plážový volejbal včetně vybavení a pingpongového stolu. „V neděli 9. 7. a 16. 7. budou mít návštěvníci venkovního bazénu jedinečnou příležitost vyzkoušet si jaké to je být potápěčem,“ láká Miroslava Poláková.

Sauna je i nadále v provozu, v současné době běží ve zkráceném režimu, tedy každé úterý pro muže od 18 do 21 hodin a každý čtvrtek pro ženy, také v čase od 18 do 21 hodin. Prodloužení provozu sauny potrvá minimálně do poloviny července, dále podle zájmu veřejnosti.

Komentáře