Na Svaté Hoře můžete soutěžit, stačí navrhnout vlastní barvu pro tuto památku

PŘÍBRAM – Soutěž s názvem „Vybarvi si Svatou Horu“ připravila tato církevní dominanta pro své návštěvníky. Svatá Hora při rekonstrukci změnila svoji „tradiční“ barvu. V připravené soutěži pro ni můžete navrhnout barvu vlastní.

Soutěž je určená jak dětem, tak i dospělým a zapojit se můžete kdykoli v rozmezí od 1. srpna do 30. září letošního roku. Soutěžní obrázek je k dostání na Svaté Hoře v prodejně a infocentru, na facebookovém profilu Svaté Hory. Video, jak na to, nalezne ZDE.

Pro kreslení přímo na místě, na Svaté Hoře, je určen stoleček se soutěžními obrázky, pastelkami a dalšími informacemi, který se nachází před svatohorskou prodejnou a infocentrem. Tam je také možné nakreslený obrázek, fotografii nebo koláž je možné vložit do soutěžní schránky. Zaslat je také můžete prostřednictvím e-mailu na: prohlidka@svata-hora.cz nebo sdílet přímo na facebookovém profilu Svaté Hory. Nezapomeňte připojit letní hashtag #SvataHora #Leto #watermelondress .

Pro účast v soutěži je nutné uvést kontakt: jméno, příjmení a adresu, popř. e-mail a telefon nebo ji sdílet přímo na Facebooku (bez udání dalších údajů). Uvedené údaje budou sloužit výhradně ke komunikaci s vítězi.

Vítězné obrázky budou uveřejněny jednak na profilu Svaté Hory na Facebooku a také v časopise Svatá Hora.

Soutěží se tyto ceny:

  1. cena: vítězný návrh bude vystaven ve Svatohorském poutním muzeu na Svaté Hoře v roce 2018, poukázka na netradiční prohlídku Svaté Hory pro celou rodinu
  2. cena: poukázka na nákup zboží v hodnotě 200,- Kč ve Svatohorské prodejně, vstup zdarma pro celou rodinu do expozic Svatohorského poutního muzea
  3. cena: dárkový koš se Svatohorskými oplatky, poukázka na nákup zboží v hodnotě 100,- Kč ve Svatohorské prodejně

Komentáře