Mistři v šipkách o víkendu v Příbrami změří síly

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Nadcházející víkend přinese do Estrádního sálu Divadla A. Dvořáka v Příbrami šipkařský festival, kterým bude Mistrovství České republiky v klasických šipkách. Tato prestižní událost se uskuteční v sobotu 26. dubna a neděli 27. dubna 2024.

Šipkaři a šipkařky všech věkových kategorií se utkají o tituly mistra ČR jak v individuálních soutěžích, tak i v soutěžích párových. Vrcholem celého víkendu budou pódiové zápasy v kategoriích mužů a žen, které se odehrají v sobotu večer od 20:00. „Diváci se mohou těšit na nástupové show, velkoplošnou projekci zápasů a hlasité ohlašování skóre rozhodčími, jak to diváci znají z bouřlivých televizních šipkových přenosů. Sobotní finálový blok bude také živě vysílán na YouTube kanálu pořadatele,“ zve na šipkařské klání za pořadatele Ondřej Vaníček.

Pro veřejnost bude k dispozici šipkový koutek, kde si každý bude moci vyzkoušet své šipkařské dovednosti pod dohledem zkušených hráčů. Vstup na akci je zcela zdarma.

Mistrovství ČR v šipkách se koná pod záštitou města Příbram a je pořádáno Českou šipkovou organizací (ČŠO) ve spolupráci s domácím šipkovým týmem Terryho máma Příbram.

Účastníci se mohou registrovat na stránkách gscore.eu až do 26. dubna. Sobotní program začíná v 9.00, nedělní pak v 10.00. 

Komentáře