Letos se v Příbrami po zadku jezdit nebude, není prý zájem

PŘÍBRAM – Loňským hitem konce prázdnin byla akce „Příbram jezdí po zadku“, která se měla opět konat i tuto sobotu. Bohužel pořadatelé akci zrušili a jako jeden z hlavních důvodů uvádějí malý zájem veřejnosti. Je otázkou, co rapidní pokles zájmu způsobilo?

Loni akce přilákala několik stovek lidí, kteří se rádi svezli na obří vodní skluzavce. Tu pořadatelé umístili na třídu Osvobození mezi aquapark a gymnázium. Vstupné na celý den tehdy bylo 300 korun. Ovšem letos se do 17. srpna pořadatelům zaregistrovali jen tři lidé. Jako druhý důvod zrušení akce pak organizátoři uvádějí špatnou předpověď počasí, přestože meteorologové už dva dny předpovídají příchod tropických teplot v závěru týdne.

Loni město ale zakoupilo dvě stovky vstupenek a ty rozdalo těm, kteří radnici zaslali svůj návrh na novou podobu skateparku a okolí Junior klubu. Letos se ale nic podobného nekonalo a je tak otázkou, do jaké míry byla loňská návštěvnost způsobená právě rozdáváním vstupenek? Ostatně na to, kolik vstupenek vlastně město koupilo a za kolik, se po loňské akci ptalo několik zájemců z řad veřejnosti i médií.

Lidem, kteří se letos na akci už zaregistrovali, pořadatelé vrátí vstupné v plné výši a řidiči mohou být klidní, že je v sobotu v centru Příbrami nebude čekat uzavírka.

Komentáře