Hokejistům můžete ve čtvrtfinále fandit na Nováku

PŘÍBRAM – Český hokejový tým se ve čtvrtfinálovém utkání střetne ve čtvrtek 23. května s týmem USA. V Příbrami bude zápas bude promítaný vedle mnohých hospod a restaurací také na velkoplošné LED obrazovce v areálu Nového rybníka.

Kromě čtvrtfinále se plánjí i další přenosy, pokud se českému týmu bude dařit. „Od začátku letošního mistrovství světa jsme plánovali, že v případě postupu budou zápasy promítány veřejně. Jsem opravdu rád, že se našim hokejistům daří, a že ve čtvrtek 23. května budeme při čtvrtfinálovém zápase proti USA moci fandit společně. Rád bych vás tímto pozval do areálu Nového rybníka, kde budeme moci utkání sledovat u kamenného podia na velkoplošné LED obrazovce,“ zve starosta Jan Konvalinka.

Při čtvrtečním promítání bude v areálu samozřejmě zajištěno občerstvení. Utkání 23. května začíná ve 20.20 s tím, že pořadatelé budou připraveni již o hodinu dříve. Vstup na akci je zdarma. V případě dalšího postupu českého týmu se budou v areálu Nového rybníka promítat i další, tedy semifinálové, popřípadě finálové zápasy.

Návštěvníci, kteří dorazí autem, by měli počítat s tím, že s ohledem na uzamykání areálu ve 22.00 pořadatelé doporučují k parkování využít parkovací plochy mimo samotný areál. K dispozici jsou například parkoviště na staré Milínské nebo na Flusárně.

Komentáře