Házenkáři zvou na prázdninová sportovní odpoledne na Novém rybníku

Ilustrační foto. Foto: archiv TJ Spartak

PŘÍBRAM – Příznivci pohybu a sportu mají letos opět příležitost strávit aktivně letní prázdniny. Každé úterý a čtvrtek se na hřišti pod hrází v areálu Nového rybníku  tréninky pro všechny nadšence, kteří mají rádi pohyb bez ohledu na věk či sportovní zkušenosti.

Tréninky jsou bezplatné a přístupné pro všechny. Nezáleží, zda jste házenkáři či neházenkáři, holky nebo kluci, malí či velcí. Stačí jen přijít s dobrou náladou a touhou zapojit se do pohybových aktivit. „Po celé prázdniny, každé úterý a čtvrtek, se scházíme na hřišti pod hrází na Nováku. Nenechte si proto ujít jediný trénink, a všechny účastníky nemine i malá odměna,“ zve na sportovní podvečery trenér Míra Kostínek.

Odpolední tréninky se konají vždy v úterý a ve čtvrtek od 17:00 do 18:00 hodin. Skvělý tým zkušených trenérů se postará o to, aby všichni účastníci tréninků měli příležitost vyzkoušet si různé sportovní disciplíny a zlepšit své dovednosti.

„Chceme nabídnout dětem i dospělým možnost strávit prázdniny aktivně a zábavně. Pohyb je důležitý pro zdraví a rozvoj fyzických schopností. Jsme rádi, že můžeme přispět k tomu, aby lidé měli příležitost se sportovně vyžít,“ říká Kostínek.

Tato příležitost je skvělou možností, jak trávit prázdniny aktivně, poznávat nové přátele a objevovat radost ze sportu. A kdo ví, možná se právě na těchto trénincích objeví nová talentovaná generace sportovců.

Pokud tedy patříte mezi nadšence pohybu a sportu, nezapomeňte si označit úterý a čtvrtek ve svém kalendáři. Přijďte se připojit ke skvělému týmu a zažijte nezapomenutelné prázdninové tréninky na hřišti pod hrází na Nováku.

Komentáře