Necky a další netradiční plavidla se na hladinu Nováku vydají už podesáté

PŘÍBRAM – Letos se v areálu Nového rybniku uskuteční už 10. ročník Příbramské neckyády. Tentokrát ve spolupráci mezi divadelním spolkem Půlnoc a Sportovními zařízeními města Příbram. Tento netradiční plavební závod se koná v sobotu 15. července a slibuje opět přinést do vodní plochy neobvyklé plavidla i jejich ještě neobvyklejší posádky.

Akce se letos uskuteční v rámci celodenního programu nazvaného „Kouzelnický Novák 2023“, takže se můžete těšit na kouzelnickou atmosféru. Jednou z novinek letošního ročníku jsou přihlášky pro posádky a symbolické startovné. Přihlášky lze zaslat předem elektronicky (za 50 Kč za posádku, platba na místě) nebo je podat přímo na místě (za 100 Kč za posádku).

Téma letošního závodu je začleněno do letní koncepce Nového rybníku „Kouzelnický Novák“, a proto jsou vítány kostýmy a plavidla v kouzelnickém a čarodějnickém stylu. První tři posádky budou odměněny hodnotnými cenami. Přihlášky je možné zaslat na adresu: radek.ctibor@seznam.cz a ke stažení jsou k dispozici na následujícím odkazu ZDE.

Komentáře