Bazén čeká jarní úklid

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Jarní úklid se v těchto dnech nevyhne ani příbramskému bazénu. Na Zelený čtvrtek bude zavřeno, ale ve svátky naopak otevřeno. Sanitární den připadl letos opět na první den velikonočních prázdnin, tedy čtvrtek 18. dubna. Bazén včetně sauny bude celý den uzavřený. Pro pátek 19. dubna a Velikonoční pondělí platí provozní doba stejná jako v neděli.

Sportovní zařízení města Příbram provádějí sanitární den pravidla dvakrát do roka, a to jednou na jaře a podruhé po letních prázdninách. „Kromě denního úklidu je čas od času potřeba vyčlenit si více času na generální úklid. Některé práce, jako je například oprava dlaždic či silikonů, lze za běžného provozu realizovat jen stěží,“ vysvětluje nutnost sanitárních dnů manažer bazénu Lukáš Kozohorský s tím, že práce začínají vždy již po provozní době dne předchozího a pokračují až do ranních hodin dne následujícího.

O Velikonocích bude otevřeno od 8 do 20 hodin, tobogany budu v provozu od 10 do 20 hodin a sauna od 10:30 do 20 hodin. O velikonočních prázdninách se nekonají žádné kurzy plavání ani sobotní lekce Aquagymu. „Nutno je však počítat s možností pronájmu plaveckých drah. Polovina bazénu bude obsazena v pátek od 10 do 12 hodin a v pondělí od 15 do 17 hodin. Sobotní ranní plavání pro seniory se koná beze změny,“ doplnila mluvčí SZM Miroslava Poláková.

 

Komentáře