Vild střídá v zastupitelstvu Šaška

Karel Vild (vlevo) a Josef Šašek zdroj: ANO Příbram

PŘÍBRAM – Na dubnovém zasedání zastupitelstva města Příbram v pondělí 24. dubna složí v jeho úvodu slib nový zastupitel za ANO. Stane se jím Karel Vild, který nahradí Josefa Šaška, který na zastupitelský mandát rezignoval. Přestože slib zastupitele bude Vild teprve skládat, na oficiálních stránkách města je už uvedený jako zastupitel města (viz. screenshot níže).

Karel Vild, kandidoval za ANO a pravidelně se v před komunálními volbami „proslavil“ na sociálních sítích arogantními až urážlivými výroky a poznámkami směrem ke kritikům vedením města z řad ANO. Své by o tom mohl vyprávět například správce jedné ze skupin věnující se dění v Příbrami Michal Šprysl.

Karel Vild nahradí současného zastupitele za ANO Josefa Šaška, který kandidoval s mottem: „Chci pomoci vytvořit vhodné podmínky pro podnikatelský sektor s okrajovou průmyslovou zónou a tím motivovat mladé rodiny se zde usadit.“ Naopak Karel Vild měl volební heslo: „Nevidím důvod opravovat cokoliv co dobře funguje. Proto do toho zase jdu s lidmi kterým věřím.“

Uvidíme tedy, jak se Karlu Vildovi bude dařit na zasedáních městského zastupitelstva, zda bude patřit k hrstce mluvících zastupitelů za ANO, nebo rozšíří jejich mlčící většinu. Ono je totiž něco jiného kritizovat a napadat druhé od klávesnice počítače na sociálních sítích a něco jiného to říci dotyčnému do očí… Ostatně někteří lidé jeho „přímé vyjadřování“, jak jeho slovník nazval před komunálními volbami starosta Jan Konvalinka, „ocenili“…(viz. screenshot pod medailonkem).

Volební medailonek Karla Vilda:

 

 

 

Komentáře