Velký pomocník nejen na zahradu? Kdo to je?

Standardem dnešní doby, každé zahrady nebo dvorku jsou různí pomocníci, kteří ulehčují a pomáhají v našich pracovních činnostech a nejen to. Téměř na každém dvorku pomáhá traktor po dědovi nebo někomu zas nějaký modernější stroj, případně…….jo, čtyřkolka. Stejně jako za traktor majitelé čtyřkolek zapřáhnou vozík, přivezou a odvezou, ať trávu, hlínu, suť, nepořádek, větve i dřevo.

Na rozdíl od traktoru čtyřkolka zvládne od nákupu přes výpravu na houby až po výlet z chaty na koupaliště. Podzim je neskutečně krásný, dny se krátí, ochladí se, nikdo nikde moc necourá, příroda se zbarví do tisíců odstínů a je tak krásně.

Přichází nám zima,  pro někoho konec sezony, pro někoho zase začátek období, na tahání dříví z lesa, vyjížďky, relax,  a s prvním napadnutím sněhu, úklid, hrabání sněhu hrablem nebo lopatou. Pro majitele čtyřkolek harabání a úklid sněhu s čtyřkolkou s radlicí a to může být i zábava, u které se zahřejí. Vzpomínáte, jak Vás loni bolela záda od hrabla? Nebylo by lepší proste nasednout na stroj a zvedat radlici jedním prstem?

Jo, jo, zazimovávat čtyřkolku by byla opravdu škoda, pokud ji třeba, teda máte. Pokud ne a maličko by Vás to zajímalo, doporučujeme se nezávazně informovat u odborníků. Není tím myšleno na FB nebo u kamarádů v hospůdce. Doporučujeme přímo lidi co čtyřkolky používají, co jezdí a tím to znají z praxe. Takoví lidé jsou například v Jablonné, kousek za městem.  Z Příbrami do Jablonné je to ani ne 10 minut cesty směrem na Háje a Kamýk nad Vltavou. Při dobré kávě nebo čaji, dostanete dostatek aktuálních informací, pak už je to na Vás, hrablo nebo radlice.

Firma MOTO Centrum – xmotostore.cz ,  lidé kteří Vás přivítají na prodejně, uživatelé motorek, tříkolek, čtyřkolek, skůtrú  i mopedů, ti by o tom mohli něco vědět.

 

Komentáře