V Příbrami se letos uskuteční troje bleší trhy

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – První dubnovou sobotu se v Příbrami budou konat hned dvoje trhy – na Dvořákově nábřeží budou farmářské trhy a na náměstí T. G. Masaryka trhy bleší.

 V loňském roce byly na zkoušku uspořádány bleší trhy. Ohlas veřejnosti byl veliký, a proto se trhy budou konat i nadále. Pro letošní rok jsou naplánovány ve třech termínech. První bleší trhy roku 2024 se uskuteční v sobotu 6. dubna v čase od 9.00 do 13.00 na náměstí
T. G. Masaryka.

Prodávat je možné vše, co na bleší trhy patří. Tedy předměty, pro které již doma nemáte využití a někomu jinému se hodí a udělají radost. Na bleších trzích naopak není možné prodávat zbraně, potraviny, alkohol, tabák nebo léky.

Bleší trhy jsou bez předem připravených prodejních stánků, každý prodávající si zajistí své prodejní místo a následně v průběhu trhů uhradí poplatek ve výši 20 Kč/m2 prodejní plochy. Prodávat může přijít každý bez předchozího přihlášení. Trhy budou probíhat v čase od 9.00 do 13.00 a prodejci si své zboží na náměstí mohou připravovat již o hodinu dříve.

Ve stejný den, tedy v sobotu 6. dubna, jste zváni také na Dvořákovo nábřeží, kde se konají v čase od 8.00 do 12.00 farmářské trhy. Vzhledem k blízkosti lokalit není problém navštívit jak farmářské, tak i bleší trhy.

 Další bleší trhy jsou naplánovány na 1. června a 7. září.

Komentáře