Sporťácká neděle pro holky i kluky nabízí senzačně nabitý program s top trenéry

Foto: archiv pořadatelů

DOBŘÍŠ – Holky, kluci, přijďte si užít sportovní den, který bude plný zábavy, ale hlavně nejrůznějších pohybových disciplín. Na Sporťácké neděli si užijete nejen prima den, ale zcela jistě si vyzkoušíte i něco úplně nového… program je totiž opravdu nabitý. Přihlaste se ještě dnes a přijďte si 14. května za námi na Dobříši.

Sporťácká neděle nabídne dětem příležitost senzačně si zasportovat s bezva kamarády a vyzkoušet si něco nového. Celý den se o děti postarají zkušené animátorky z Veselé rodiny a další úžasní trenéři, kteří jsou opravdoví profíci ve svém oboru.

Program Sporťácké neděle se odehraje na dobříšských sportovištích

Ráno začneme veselou rozcvičkou s Denčou. Se Světlanou využijeme dobříšskou horolezeckou stěnu.  Na tenisových kurtech navštívíme Elišku a se Zuzkou si užijeme zase tanec. Na své si přijdou i fotbalisti a fotbalistky, na které se už teď těší Lukáš. Opičí dráhu připraví pro děti naše Nikča a kruhový trénink zase Anetka. Děti se mohou těšit i na trochu toho bojového umění a třešničkou dne bude profi gymnastický trénink s Danem, který je opravdovým mistrem tohoto sportu.

Pro děti bude samozřejmě zajištěn pitný režim, svačiny, oběd a chybět nebudou ani zasloužené odměny.

A jak se na Sporťáckou neděli těší naši trenéři a co všechno si pro děti připravují?

„Na letošním programu jsme si dali opravdu záležet a ke spolupráci pozvali ty nejlepší sportovce a trenéry, které známe. Myslím, že takový program by si určitě užili i dospěláci a já osobně se na něj fakt těším. Kromě toho, že hned po ránu děti rozhýbu a rozesměju, až je bude břicho bolet, budou střídat jedno sportoviště za druhým a poznávat skvělé trenéry. Tenhle den bude nabitý sportem, bezvadnou energií a obrovskou motivací do každé aktivity,“ říká hlavní organizátorka Sporťácké neděle Denisa.

 

Velkou novinkou programu Sporťácké neděle je lekce horolezení. Na horolezeckou stěnu děti vezme instruktorka dětských lezeckých kroužků Světlana, která v lezení na umělé stěně reprezentovala ČR v juniorských kategoriích na světových pohárech a od roku 2020 působí pod Horolezeckým oddílem Dobříš z. s. „V současnosti máme v kurzu 40 dětí.  Zájem je obrovský, ale my nejsme schopni to kapacitně obsáhnout, hlavně z důvodu plného rozvrhu městské sportovní haly. Vneděli se tak pořádají v Dobříši alespoň nepravidelné hodiny, kde si mohou děti zalézt se svými rodiči pod dohledem instruktora,“ říká Světlana. Možnost vyzkoušet si horolezectví na Sporťácké neděli tak bude pro děti skvělou příležitostí poznat tento originální a úžasný sport na vlastní kůži.

Dalším profíkem, který si vezme děti do parády, bude tenisová trenérka Eliška z TenisCentra Dobříš. „Působím jako aktivní hráčka TenisCentra Dobříš již od mládežnických kategorií. Trenérské činnosti se věnuji od roku 2014. V roce 2019 jsem absolvovala studium 1. trenérské třídy na trenérské škole UK FTVS a v letošním roce jsem dokončila magisterské studium – učitelství tělesné výchovy na škole UK FTVS. V současné době působím jako učitelka tělesné výchovy a trenérka v dobříšském tenisovém klubu. Děti na Sporťácké neděli se mohou těšit na základy tenisu, tenisové hry a spoustu zábavy,“ říká Eliška, která se na děti moc těší.

Moc nás těší, že naše pozvání přijal MMA zápasník Lukáš „Fuki“, který s dětmi vyzkouší bojové sporty a naučí je super chvaty.

A kromě jiných úžasných sportovců se dětem chystá dát do těla také Dan, který je aktivní reprezentant ČR ve sportovní gymnastice. Během své kariéry se zúčastnil několika mistrovství Evropy i světa. Je několikanásobným mistrem ČR ve víceboji i na jednotlivých nářadích a vidět jste ho mohli také v různých televizních světových pořadech a akcích, kterých se zúčastnil s gymnastickou skupinou “Showproject”. Je trenérem sportovní gymnastiky mládeže, trenérství se věnuje od roku 2014.

ME ve sportovní gymnastice 2023 Antalya Turecko

Toto je jen příklad úžasných trenérů, při jejichž výběru jsme si dali opravdu záležet a se kterými se vaše děti potkají v Dobříši.

Sporťácká neděle se uskuteční 14. května od 9:00 do 17:00 hod. na Dobříši a holky i kluci ve věku od 5 do 12 let se rozhodně mají na co těšit. 

Místa se rychle plní, takže pokud máte zájem, neváhejte a rovnou

se přihlaste přes e-mail: info@veselarodina.org.

Více INFO v aktualitách na wwww.veselarodina.org nebo na Facebooku.

 

                                                          Těšíme se na vás! Tým Veselých animátorů a trenérů

Komentáře