Senioři v pátek oslaví svůj den. Místo Hložka přijede Hron

Den seniorů Příbrami. Foto: archiv města Příbram

PŘÍBRAM – Příbramští senioři mohou každoročně oslavit svůj svátek společnou akcí. Letos se na náměstí 17. listopadu při oslavě Dne seniorů sejdeme v pátek 15. září.

Pomalu se blíží Mezinárodní den seniorů, který připadá na první říjnový den. K oslavě tohoto svátku se pravidelně připojuje také Příbram a v letošním roce pozvánka na Den seniorů platí na pátek 15. září.

„V Příbrami máme velmi aktivní seniorskou základnu, o čemž se můžeme přesvědčit na akcích jako je avizovaný Den seniorů, nebo například Olympiáda seniorů, na které začátkem září senioři předvedli úžasnou vitalitu. Páteční akce na náměstí 17. listopadu slibuje i zajímavé interprety, mezi kterými je Petra Janů, místo původně avizovaného Stanislava Hložka přijede Vladimír Hron a chybět nebude tradiční Duo Aramis,“ zve na páteční akci starosta Jan Konvalinka.

Kromě vystoupení výše uvedených interpretů se můžete těšit také na zábavný doprovodný program, tradiční fotokoutek a kávu zdarma. Páteční oslava Dne seniorů bude probíhat od 13.30 do 17.00.

Komentáře