Proběhl pátý BUDOFEST Příbram

PŘÍBRAM – V sobotu 15. prosince proběhl již pátý BUDOFEST na Boxerna The Champions Příbram. Akce se nakonec zúčastnilo 25 cvičenců z 13 měst ČR a 5 trenérů, kteří prezentovali 4 bojové sporty/umění, které se na Boxerně pravidelně cvičí.

První blok vedli trenéři Grappling Příbram. Grappling prezentuje zápasnický systém, kde se cvičí, jak ve stoji, tak v boji na zemi. Celkově je grappling dost fyzicky náročný a značně technický a plno účastníků bylo po prvním bloku viditelně znaveno, „Přesto se grappling dle ohlasů velice líbil, především účastnicím, které si to házení, padání a škrcení opravdu užívaly“ naší redakci prozradil trenér Michal Janoušek, který je také organizátorem akce.

Druhý blok vedl Jaroslav Malkovský, místní trenér thajského boxu, který účastníky naučil ve dvou blocích – boxerskou úderovou techniku a poté základní kopy, které se v thajském boxu používají.

 

Poslední blok vedl instruktor Michal Janoušek, který prezentoval izraelskou sebeobranu, tentokráte téma boje nožem a na nože.

Musím zhodnotit, že celkově se Budofest 5. opravdu povedl a děkuji všem naším trenérům z Boxerny, kteří jej pro naše cvičence udělali zcela zdarma a bez nároků na honorář. Bylo to super předvánoční pocvičení“ dodal na závěr Michal Janoušek

Komentáře