Příbram získá profesionálního hokejového trenéra

PŘÍBRAM – Radnice pokračuje v obnově někdejší hokejové slávy města a jedním z posledních úspěchů je, že se podařilo získat profesionálního hokejového trenéra. Ten bude podle slov místostarostky Aleny Ženíškové placený Českým svazem ledního hokeje.

Na včerejším jednání mezi starostou Jindřichem Vařekou a místostarostou Alenou Ženíškovou se Stanislavem Lenerem a Milanem Hniličkou byla tato informace zástupcům města potvrzena. „Tím, že jsme splnili podmínky, které nám hokejový svaz dal, což je rekonstrukce kabin, nová rolba, nové osvětlení, které je momentálně ve fázi příprav, nové toalety a podobně, tak se nám přiblížila možnost, že se v Příbrami uskuteční v říjnu zápas reprezentace osmnáctek proti týmu Ruska,“ uvedla Alena Ženíšková s tím, že fandit by měla i hokejová elita.

Ohledně tohoto zápasu by se měla příští týden uskutečnit další schůzka, kdy si zástupci Českého svaz ledního hokeje prohlédnou příbramský zimní stadion a pokud budou s opravami spokojeni, tak zřejmě už nic nebude bránit tomu, aby se zápas mezi českou mládežnickou reprezentací a Rusy 10. října uskutečnil.

Komentáře