Od pondělí bude průjezd centrem Příbrami ještě větší horor než nyní

PŘÍBRAM – S dopravním omezením musí počítat řidič v době  od 26. dubna do 2. května, kdy bude uzavřený jeden jízdní pruh v Hailově ulici. Tato uzavírka se dotkne osobní i autobusové dopravy směrem z Jiráskových sadů na náměstí T. G. Masaryka.

Důvodem zmíněné uzavírky je sanace omítky budovy „bývalé Spořitelny“ v Hailově ulici. Vzhledem k tomu, že v současné době se také pracuje na kruhovém objezdu u Dolejší Obory a většina řidičů nejen v dopravní špičce nyní jezdí přes centrum města, kde se tvoří dlouhé kolony, tak bude v uvedené době cesta přes Jiráskovy sady a náměstí T.G.M. ještě větší horor než nyní  a řidiči by se měli obrnit velkou mírou trpělivosti. Nebo ještě lépe – pro cestu na sídliště využít jinou trasu. Například z Prahy jet klidně až k Milínu a tam odbočit na Příbram.

Ve výše uvedeném termínu dojde k dočasnému zrušení obsluhy autobusových zastávek „Příbram, Jiráskovy sady“ a „Příbram T. G. M.“ ve směru z Jiráskových sadů na náměstí T. G. Masaryka. Městská hromadná, stejně jako osobní doprava směrem z náměstí T. G. Masaryka do Jiráskových sadů bude bez omezení. V opačném směru pojedou linky MHD, stejně jako linky příměstské dopravy po objízdné trase Jineckou a Evropskou ulicí na autobusové nádraží, kde spoje navážou na svoji obvyklou trasu. Náhradní zastávkou za Jiráskovy sady bude zastávka „Příbram, Fibichova“.

Pro automobilovou dopravu bude z Jiráskových sadů objízdná trasa vedena ulicemi: Gen. R. Tesaříka, U Nemocnice a Riegrova.

Komentáře