Nové prostory gynekologie v nemocnici se otevřou veřejnosti

PŘÍBRAM –  Oddělení gynekologie příbramské nemocnice se vrací do hlavního areálu, od pondělí ji najdete v pavilonu D4. Společně s novou gynekologií se otevře také podzemní koridor do pavilonu I.

Lůžkové oddělení i ambulance budou v nových prostorách fungovat od pondělí 13. ledna. Pokud jste zvědaví a chcete se do těchto prostor podívat, můžete využít den otevřených dveří, který se zde bude konat v pátek 10. ledna od 14 do 18 hodin.

Další velká etapa je u konce. „Po dlouhých měsících příprav, projektování, rekonstrukcí a vybavování se otevírají dvě nová patra pavilonu D4, který nabídne kompletní gynekologicko – porodnické služby. Do prvního areálu příbramské nemocnice se tak vrací gynekologické ambulance, které byly dočasně přestěhovány do areálu na Zdaboři. Tam prozatím zůstává pouze ambulance pro registrované pacientky,“ řekl tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota.

Do nových prostor v pavilonu D4 se přestěhuje i lůžkové oddělení gynekologie, které sídlilo ve vedlejším pavilonu. „Pacientky se mohou těšit na moderní prostředí s nejmodernějším vybavením a nadstandardními pokoji,“ doplnil Janota.

Komentáře