Nominujete svou babičku v nové příbramské anketě

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Městské kulturní centrum Příbram vyhlašuje ve spolupráci se spolkem Babíkov anketu Babička Příbramska. Anketa je určená ženám věkové skupiny 60+.

„V rámci spolupráce s několika seniorskými spolky se setkáváme s lidmi, kteří sice věkově patří do skupiny seniorů, ovšem svojí akčností mnohdy převyšují i mnohem mladší ročníky. Anketa Babička Příbramska je určena ženám nad šedesát let věku, a věřím, že anketou uděláme radost všem, kteří mají tu nejlepší babičku. Neváhejte tedy a podávejte nominace. Vyhodnocení akce a předání ocenění deseti nejlepším proběhne následně při dubnovém plesu seniorů,“ říká Vlastimil Ševr z městského kulturního centra.

Nominace do ankety  je možné podávat do 10. března. Formuláře jsou k dispozici v kanceláři městského kulturního centra ve Špitálské ulici čp. 18, v SeniorPointu nebo informačním centru města v Pražské ulici. Vyplněný formulář společně s fotkou nominované babičky a jejím životním mottem je možné odevzdat na stejných místech, nebo poslat na e-mailovou adresu mkc@pribram.eu. Pro více informací se můžete obrátit na městské kulturní centrum – tel. 601 127 200.

Komentáře