Na dokončení Junioru se přihlásily dvě firmy

Junior club.

PŘÍBRAM – Rekonstrukce Junior klubu se táhne už třetím rokem a zatím to příliš nevypadá, že by se v brzké době v něm „pařilo“. V pondělí 23. září končil termín, do kterého mohli případní zájemci podávat své nabídky na dokončení tohoto projektu.

„V termínu se přihlásily dvě firmy,“ konstatovala tisková mluvčí města Eva Švehlová. Původní termín na podání žádostí byl 16. září, ale vedení města ho o týden prodloužilo. Šlo už o třetí pokus najít někoho, kdo projekt dokončí. Do prvního kola výběrového řízení se nikdo nepřihlásil. Ve druhém kole bylo osloveno deset firem, přičemž nabídku ve lhůtě předložila pouze jedna s částkou okolo šest a půl milionu korun. Radnice proto toto výběrové řízení zrušila a vyhlásila nové.

Z obou podaných nabídek zatím není vybraný vítěz, nicméně dá se s trochu nadsázky říci, že oprava Junior klubu je společně se stavbou „nejdražšího kiosku ve střední Evropě“ na Nováku, neboť oba projekty měly jednotlivě vyjít na částky okolo 14 miliónů korun, jakýmsi Waterloo minulého i současného vedení města.

Komentáře