Končí čipové karty Arrivy, poslední dobití je možné jen do konce měsíce

Ilustrační foto.

PŘÍBRAMSKO –  Přepravní společnost Arriva upozorňuje cestující, že na konci dubna ukončuje funkčnost a používání jejich čipových karet na Berounsku, Dobříšsku, Hořovicku, Příbramsku a Sedlčansku. Používání čipových karet společnosti na linkách MHD Příbram se nijak neměni.

„V úterý 30. dubna ukončíme možnost dobíjení elektronických peněženek na čipových kartách v našich autobusech a od 1. listopadu 2024 už s pomocí elektronické peněženky na čipové kartě jízdenku v našem autobusu nezaplatíte. Konec možnosti používat naše čipové karty neplatí pro linky MHD Příbram, kde se pro cestující při platbě jízdného nic nemění,“ uvádí společnost na svých webových stránkách.

Apeluje proto na cestující, aby zvážili další dobíjení elektronických peněženek na čipových kartách, které společnost vydávala jako Bosák bus, Probo bus nebo Arriva Střední Čechy. K elektronické platbě jízdného můžete využívat klasické platební karty, kterými jednoduše platíte třeba za nákupy v obchodech nebo elektronickou PID Lítačku.

Komentáře