Kanonýr HC Baník Příbram Petr Kafka zve na sobotní utkání hvězd

PŘÍBRAM – Sobota 27. ledna bude v Příbrami patřit fanouškům ledního hokeje, neboť příbramský zimní stadion se stane dějištěm prvního ročníku utkání hvězd druhé ligy. Diváci se mohou těšit na vzrušující souboj mezi týmy složenými z hráčů západní a východní konference, přičemž obě skupiny představují elitu celé soutěže.

Příjemným bonusem pro návštěvníky bude atraktivní doprovodný program v podobě NHL zóny, merchandisingu a dovednostních her. Vybraní hráči z každého týmu vytvoří dramatické momenty v soutěži o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce a nejlepšího brankáře, kde brankáři čelí pěti nájezdům.

Pro fanoušky, kteří se chystají do Příbrami, je stále možnost zakoupit vstupenky online přes oficiální odkaz zde. V nabídce jsou dvě kategorie vstupenek: základní jednotné vstupné je dostupné za 200,- Kč, zatímco rodinný balíček (2 dospělí + 2 děti) je k dispozici za atraktivních 500,- Kč. Pro děti do výšky 150 cm je vstup na utkání zcela zdarma.

Nenechte si ujít tuto unikátní událost, která slibuje lední hokejovou show a vzrušující zážitky pro všechny fanoušky této oblíbené sportovní disciplíny. Příbramský zimní stadion očekává všechny s otevřenými náručemi pro nezapomenutelné chvíle na ledě.

 

Komentáře