Fotogalerie: Kapela Chinaski vyprodala letní kino

Zpěvák a frontman kapely Chinaski Michal Malátný

PŘÍBRAM – Letošní školní rok pomyslně zakončil koncert kapely Chinaski v letním kině. V téměř dvouhodinovém vystoupení zazněly novější písně i prověřené hity. Jako předskonany kapela dovezla mladou nadějnou kapelu Like-it a místního rodáka Michala Kindla.

Jako první vystoupila kapela Like-it, která publikum dostala svými chytlavými hity do varu. Zpěvák dokonce neváhal vyrazit zpívat mezi diváky. Následovalo vystoupení Michala Kindla, který zazpíval jak písně z debutového CD Barvy, tak i několik nových věcí z chystaného druhého alba.

Vrcholem večera pak bylo samozřejmě vystoupení kapely Chinaski, ve které z původní sestavy je už pouze frontman a zpěvák Michal Malátný. Jejich koncert nabídl jak novější songy, tak prověřené šlágry jako jsou například Klára, Punčocháče, 1. signální, Tabáček, 1970, Víno nebo finální Vinárna U Valdštejna se závěrečným popěvkem, který lze publikovat až po 22 hodině… Ten si společně s nimi, stejně jako všechny jejich známé hity publikum s chutí od srdce zazpívalo.

Komentáře