Foto, video: Dětský karneval v Podlesí pomáhal Maximovi

PODLESÍ – Spolek Radost Příbramáčkům uspořádal v neděli 22. září odpoledne v sále Pivovaru Podlesí 2. Charitativní dětský karneval. Letos se konal na podporu malého Maxima Vaška.

Pořadatelé pro děti připravili bohatý program a v něm například dětskou diskotéku, malou, ale vtipnou módní přehlídku, celou řadu nejrůznějších soutěží, bohatou tombolu a nechyběla ani soutěž o nejlepší masku. Samozřejmě jeho součástí byla i finanční sbírka na malého Maxima Vaška.  Celé odpoledne moderovala Jana Jeníková a o hudbu se staral DJ  Miloslav Šmerda. Během karnevalu se podařilo vybrat částku okolo 39 tisíc, ale ta ještě není konečná.

„Karneval se, myslím, povedl a po jeho skončení se mi ozvala jedna paní s tím, že by ráda dorovnala částku na 40 000 korun. Paní nechce být jmenována, což samozřejmě vždy plně respektuji,“ řekla předsedkyně spolku Jana Puklová Havelková s tím, že následně se jí ještě ozvala další dárkyně a celková částka se vyšplhala na rovných 50 tisíc korun. „Děkuji moc i Monice Černé za další dorovnání částky,“ dodala.

Navíc na karnevale byla ještě předána další částka ve výši 60 tisíc korun. „Tu přislíbil pan Peterka, za což mu samozřejmě také velice děkujeme,“ uvedla Jana Havelková. Celková částka je tedy krásných 110 tisíc a celá půjde na transparentní účet pro Maxima na úhradu rehabilitace TheraSuit. Loni se karneval konal pro malou Laurinku a podařilo se vybrat 27 457 Kč.

Komentáře