Farmářské trhy se v sobotu vrátí na Dvořákovo nábřeží

PŘÍBRAM – Farmářské trhy, které se konají tuto sobotu, se už uskuteční na původním místě, tedy u Hořejší Obory. Návštěvníkům nabídnou kromě regionálních produktů i několik novinek. Mimo jiné budou opět trvat až do 13 hodiny.

S informací o návratu trhů na Dvořákovo nábřeží přišlo město už o prázdninách, ale pak ji odvolalo kvůli prodloužení stavebních pracích na kanalizaci, které v této části města probíhaly.

V sobotu najdete na trzích mezi 8. a 13. hodinou na Hořejší Oboře sortiment odpovídající tomuto ročnímu období.  V nabídce nebudou chybět dýně, cukety, rajčata, květák, okurky, pórek, celer a řepa s natí, brambory na uskladnění, jablka, klasické i méně tradiční uzeniny, kozí sýry, čerstvé pečivo, cukrářské výrobky, med, houby, domácí uzené a další fajnové dobroty.

Poprvé na trhu představí i příbramská vinotéka Bobuli, díky jejich nabídce se můžeme těšit jak na první letošní burčák, tak na bílá i červená lahvová vína prémiové Vinotéky Vinařství  Bronislav Vajbar Rakvice.

Další novinkou Farmářských trhů Obora jsou dílničky pro děti. Jako první připraví program pro malé návštěvníky trhu Klub rodičů a dětí Amálka z.s.

Komentáře