Dnes dvakrát vystoupí v Příbrami v rámci kampaně Pirátů písničkář Jaroslav Hutka

Jaroslav Hutka.

PŘÍBRAM – Dnes zavítá do Příbrami folkový hudebník, skladatel a písničkář Jaroslav Hutka. Divákům zahraje hned dvakrát. Poprvé vystoupí v 16 hodin na náměstí T.G. Masaryka v rámci předvolební akce, která se tam bude konat.

Druhý koncert se uskuteční od 19 hodin v nedalekém klubu Pojistka. Mimo to se návštěvníci na akci mohou setkat s čelními kandidáty „PIRSTANU“ do poslanecké sněmovny a součástí bude i další doprovodný program. „Rozhodl jsem se, že budu pomáhat Pirátům. Volil jsem je od doby, co vstoupili do politiky. Zdá se mi, že mají mladý výhled do budoucna,“ říká písničkář.

„Moc si vážím toho, že se Jaroslav Hutka rozhodl naši koalici podpořit a přijal pozvání i na tuto akci. Formát dvou koncertů jsme zvolili proto, abychom vešli vstříc co možná nejvíce návštěvníkům. Jedná se dle mého názoru o nejdůležitější volby od Sametové revoluce a snažíme se pro dobrý výsledek udělat maximum,“ dodává zastupitel Středočeského kraje a města Příbrami za Piráty Antonín Schejbal s tím, že vstup na obě události je zdarma.

Komentáře