Co bude místo nábytku BEKR na zimním stadiónu?

PŘÍBRAM – Město hledá nájemce na prostor po bývalé prodejně nábytku BEKR na ochozu zimního stadiónu. Původně avizovaný záměr, že tam zřídí  výcvikové tréninkové centrum pro hokej, jenž byl jedním z důvodů výpovědi prodejně nábytku, zřejmě asi realizovaný nebude.

Předložená studie na vznik moderního centra všestranného rozvoje sportu, kterou město uvažovalo zřídit na zimním stadionu a níže můžete vidět část předloženého záměru se zřejmě neuskuteční. Sportovní zařízení (SZM) totiž hledá pro tyto prostory nájemce.

Účelem pronájmu má ale zůstat oblast tělovýchovy, sportu a fitness, wellness, volnočasové aktivity, vzdělávací činnost nebo obchodní činnost související se zmíněnými oblastmi.

Nájemní vztah nabízí SZM na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6. měsíců. Minimální nájemné je stanoveno na 85 Kč /m2 za měsíc. Lhůta pro podání nabídek je do 29. dubna tohoto roku. SZM se také už dlouhodobě nedaří pronajmout prostory po bývalé StarAreně.

     

Jedno je však jisté, pokud se nepodaří zmíněné prostory pronajmout, bude to jistě pro SZM znamenat značnou ztrátu na příjmech, která se dá předpokládat ve výši zhruba jednoho milionu korun za rok.

 

 

 

Komentáře