Chata Granit už vyhlíží milovníky sněhové pokrývky

Chata Granit. Foto: SZM Příbram

ZADOV/PŘÍBRAM – I když jsme teprve na začátku podzimu, městská rekreační Chata Granit již vytváří očekávání mezi milovníky zimních radovánek. Chata nedávno oznámila nové partnerství s ČUS Skis Areálem Zadov a tím rozšiřuje svou nabídku pro všechny návštěvníky.

Spolupráce s lyzařským areálem přináší nespočet výhod, včetně slev na permanentky pro lyžařské vleky. Tyto permanentky lze získat pomocí voucheru, který si hosté mohou zakoupit buď přímo na Chata Granit nebo online prostřednictvím nového systému B2B.

Kromě toho nabízí Chata Granit kompletně vybavenou půjčovnu snowboardů a lyží v těsné blízkosti, což ocení zejména hosté bez vlastního vybavení. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici lyžařská škola s atraktivními slevovými kupóny na lyžařskou výuku, všechny informace jsou dostupné na webových stránkách chatagranit.cz.

V případě příznivého zimního počasí bude znovu vytvořena lední plocha, která bude hostit veřejné bruslení s hudebním doprovodem a hokejové utkání. Plánuje se také vytvoření speciálních kamenů pro oblíbený sport jménem curling. Všechny tyto aktivity budou zdarma dostupné pro hosty Chaty Granit, aby jejich zimní dovolená získala ještě širší rozměr.

Manažer Chaty Granit Petr Hruška prohlásil: „Věřím, že každý takový zážitek vykouzlí našim hostům úsměv na tváři, a o to nám právě jde.“

A aby bylo zajištěno pohodlí hostů i mimo sjezdovky, došlo k dohodě mezi Chatou Granit a hotely Zadov a Churáňov o společném užívání vířivky a sauny.

Všechny volné termíny pro zimní dovolenou jsou k dispozici na webových stránkách v sekci rezervace. Další informace lze získat na e-mailové adrese chatagranit@cz nebo telefonním čísle 601 390 678. Zimní sezóna ve Zdově je na spadnutí, a Chata Granit je připravena přivítat návštěvníky se vším, co potřebují pro nezapomenutelný pobyt v srdci zimní radovánkové destinace.

Komentáře