Bon Pari rozšíří svůj repertoár a připravují videoklip

Kapela Bon Pari. Zleva: Vlasta Franěk, Marek Halamíček, Petr David a Luboš Zelner

PŘÍBRAM – Příbramská kapela Bon Pari se po delší odmlce loni koncem roku vrátila na hudební pódia dvěma vyprodanými koncerty v klubu Barovka. Zahrála tam své největší hity ze své téměř čtyřicetileté hudební kariéry. Nyní ale kapela chce svůj repertoár rozšířit.

„Objevili jsme nahrávky celé řady našich písní, které jsme nehráli určitě dvacet let, tak jsme s Petrem Davidem vybrali několik z nich, které bychom nyní chtěli hrát na našich koncertech,“ říká klávesista Luboš Zelner.

Zatím prý půjde zhruba o desítku písniček. Ovšem projdou úpravou hudební aranže. Tu bude mít na starost právě bubeník a současný kapelník Bon Parů Petr David. „Vybrali jsme písničky, o kterých si myslíme, že jsou hudebně nadčasové, ale dáme jim novou aranži, ale jinak je ponecháme tak, jak je publikum zná. Namátkou půjde o písničky jako Dopis z Písku, Stáňa nebo Knedlík,“ vyjmenovává některé z písní, které chce kapela oprášit, Petr David.

Pokud vše půjde dobře, tak některé z nich zazní na jejich vystoupení v Tochovicích 11. července v areálu letního kina Džbánek. Společně s Bon Pari vystoupí kapely Dexempo, což je kapela Luboše Zelnera a zpěváka Bon Pari Marka Halamíčka a jejich přátel a třetím účinkujícím bude skupina Pohoda Blues.

V současné době kapela také připravuje nový videoklip k jedné z jejich písní z CD vydaného v roce 1992. „Zatím neprozradíme, o kterou písničku jde, to si necháme jako překvapení pro fanoušky,“ dodává Luboš Zelner, který se podílí i na scénáři tohoto videoklipu.

Kapela Bon Pari koncem dubna vystoupila v projektu „Živák do obýváku“.

Komentáře