Blíží se zahájení předplatného do divadla na novou sezónu

PŘÍBRAM – Fanoušci a milovníci příbramského divadla mají od 1. listopadu možnost zakoupit si předplatné pro novou sezónu. Tato forma vstupenek zahrnuje pro jeho držitele několik výhod, které ti, co si koupí lístek vždy jen na konkrétní představení nemají.

Nová sezóna v Divadle A. Dvořáka Příbram je na rozdíl od většiny jiných divadel totožná s kalendářním rokem, proto se předplatné začíná prodávat až na konci roku. „A také je například vhodným vánočním dárkem pro někoho, kdo do divadla chodí rád,“ připomíná zástupkyně ředitele Anna Čiperová.

Ovšem roky s covidem se bohužel promítly i do počtu předplatitelů. Divadlo přišlo zhruba o polovinu z nich a ani současná situace nevypadá příliš příznivě, ale příbramští divadelníci jsou optimisté. „Věříme, že se nám naši diváci pomalu vrátí, v rámci předplatného se mohou těšit i na několik premiér a současně věříme, že naše představení nejen předplatitelům nabídnou v dnešním pochmurném světě i trochu té potřebné radosti ze života,“ doufá Anna Čiperová. Zároveň si ale uvědomuje, že v dnešní době mnozí obrací každou korunu dvakrát až třikrát, než ji utratí, nicméně investice do předplatného se zcela určitě vyplatí. Kromě několika chystaných premiér jako jsou například Sex noci svatojánské Woodyho Allena, Pasti na myši od Agatha Christie či klasiky v podobě Figarovy svatby mají předplatitelé výhody v podobě slevy oproti vstupenkám ve volném prodeji, místo v hledišti bude celý rok jenom jejich, neplatí šatnu, průkazka je přenosná či každý měsíc budou předplatitelé mít ve schránce tištěný program divadla a kina.

Předplatné na novou sezónu příbramského divadelního souboru lze koupit pouze na obchodním oddělení divadla.

Komentáře