Bazén v létě bez omezení, otevřou i další zařízení SZM

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – S koncem školního roku se změnila po dobu letních prázdnin provozní doba příbramského bazénu, který je otevřený pro veřejnost bez dopoledních a odpoledních omezení. V červenci se také znovu otevírá sauna a prodlužuje se provozní doba venkovního bazénu i toboganů.

O prázdninách se nekoná plavecká výuka ani odpolední kurzy plavání, ve všední dny je tak bazén otevřen od 6 do 22 hodin bez pauzy. Tobogany budou po celé prázdniny v provozu od 10 do 20 hodin, a to každý den.

Návštěvníci musí i o prázdninách počítat s možností obsazení některých plaveckých drah pronájmy a tábory. Pokud jsou tábory dopředu hlášené, bude o tom SZM prostřednictvím webových a facebookových stránek veřejnost informovat. „Některé tábory už se nám hlásí a budou určitě ještě přibývat. Táborům nevyhrazujeme plavecké dráhy, je však nutno počítat s větším počtem dětí v bazénu, tedy i zvýšený zájem o tobogany a vířivky,“ upozorňuje manažer bazénu Lukáš Kozohorský a dodává, že výjimku tvoří tábory konané pod záštitou SZM Příbram, ty mají vždy vyhrazenou polovinu bazénu.

Foto: archiv SZM

SZM pořádá tři turnusy táborů pro děti

Tábory SZM, které jsou již plně obsazené, se konají v termínech: 8. – 12. července, 22. – 26. července a 5. – 9. srpna. Těmto táborům budou v čase od 8 do 10 hodin vyhrazeny vždy tři plavecké dráhy, veřejnosti bude k dispozici polovina bazénu.

Sauna opět v provozu

Od začátku června v sauně prováděli pracovníci SZM nutné opravy a údržbu, jako byla výměna topných těles, oprava lehátek a roštů, revize elektroinstalace a další práce. Sauna poběží celé léto, a to každé úterý pro muže a ve čtvrtek pro ženy, vždy v čase od 18 do 21 hodin.

Příbramská sauna. Foto: SZM Příbram

Dále má otevřeno také venkovní bazén

V červenci a v srpnu bude venkovní bazén otevřen ve všední dny od 10 hodin, o víkendech dokonce od 9 hodin. Večer se brána zavírá vždy ve 20 hodin. „Provozní doba venkovního bazénu je vždy závislá na aktuální předpovědi počasí. Může se tak otevřít déle či vůbec, ale také dříve,“ připomíná Kozohorský.

 

Venkovní bazén Foto: SZM Příbram

 

Komentáře