Až do 3. května MHD ve směru na sídliště nejezdí přes Jiráskovy sady

Náhradní zastávka MHD ve Fibichově ulici foto: MěÚ Příbram

PŘÍBRAM – Ve směru na autobusové nádraží a na sídliště není do 3. května zastávka Jiráskovy sady obsluhována. Důvodem je fakt, že od 27. dubna probíhá druhá etapa předláždění ul. Hailova v Příbrami.

Při této etapě je ulice Hailova úplně uzavřena v obou směrech a objízdná trasa je vedena ulicemi Gen. R. Tesaříka, U Nemocnice a Riegrova (viz. mapa). Autobusová doprava ve směru z autobusového nádraží do Jiráskových sadů je vedena ulicí Riegrova, U Nemocnice a Gen. R. Tesaříka do Jiráskových sadů. Linky MHD vynechají zastávku Příbram, nám. TGM. Ve směru ze sídliště zastávka Jiráskovy sady obsluhována je.

V opačném směru, tedy ve směru na autobusové nádraží a na sídliště autobusy během uzavírky nejezdí přes Jiráskovy sady, ale autobusová doprava je vedena z ulice Žižkova do ulic Jinecká a Evropská. „Linky MHD vynechají zastávku Příbram, nám. TGM; Příbram, nemocnice; Příbram, Jiráskovy sady – náhradní zastávka pro všechny tyto zastávky je v ulici Jinecká – Příbram, Fibichova – viz foto – je to cca 200 m z Jiráskových sadů,“ vysvětluje tisková mluvčí města Pavlína Svobodová.

 Omezení dopravy potrvají do poloviny května. Aktuální informace o spojích MHD Příbram sledujte, prosím, na vývěskách autobusových zastávek. „Děkujeme obyvatelům města za trpělivost a za pochopení při průjezdu ulicemi Evropská a Jiráskovy sady,“ dodala Pavlína Svobodová.

Komentáře