Zítra se nemocnicí rozezní opět gospely

PŘÍBRAM – Zítra se 17 hodin uskuteční další koncert gospelového sboru Maranatha Gospel Choir, který s příbramskou nemocnicí spolupracuje už několik let. Díky tomu se nejenom pacienti nemocnice, ale i široká veřejnost může těšit na energickou, melodickou a taneční gospelovou hudbu v podání jednoho z nejuznávanějších gospelových sborů v České republice.

„Pokud bude jen trochu hezky, uskuteční se toto vystoupení pod širým nebem, před hlavním vstupem do nemocnice. Jako každý jiný rok doprovodí sbor živá kapela, složená z profesionálních hudebníků. Ve vystoupení nebudou chybět známé i méně známé gospelové skladby, populární písně v gospelových úpravách,“ zve na hudební lahůdku tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota.

Sbor se opět vzdal svého nároku na honorář, a tak je jako vždy vstup na koncert zcela zdarma. Prostor před hlavním vstupem do nemocnice, kde se koncert uskuteční, je bezbariérový. V případě velké nepřízně počasí se koncert uskuteční v přednáškovém sále nemocnice v pavilonu C ve 4. patře.

Komentáře