Zastupitelé se odpoledne sejdou v kulturním domě, čeká se opět bouřlivá diskuze

PŘÍBRAM – Dnes odpoledne od 16 hodin se koná další zasedání městského zastupitelstva. Vzhledem k přesunu krajského centra pro uprchlíky z Ukrajiny do prostor jednacího sálu v budově bývalého ředitelství Rudných dolů se ale zastupitelé sejdou, stejně jako v době proticovidových opatření, v Estrádním sále kulturního domu. Na programu mají celkem 29 bodů.

Předpokládat se dá opět dlouhé jednání, neboť v programu je několik bodů, na kterých se vládnoucí koalice s opozicí neshodne. Patří mezi ně například „Dlouhodobá koncepce hospodaření s vybraným nemovitým majetkem ve vlastnictví města Příbram“, „Uzavření pracovněprávního vztahu mezi členem zastupitelstva a městem Příbram“ nebo „Žádost o individuální dotaci na projekt 41. Rally Příbram 2022“, kdy se na financování této sportovní akce zastupitelé nemohou shodnout dlouhodobě, kdy proti je především „sportovní lobby“ některých zastupitelů angažujících se v jiných sportovních odvětvích.

Dále se bude jednat i o výsledcích analýzy provozování vodohospodářské infrastruktury města, návrhu obecné závazné vyhlášky o nočním klidu, o stanovení počtu členů zastupitelstva pro volební období 2022-2026 nebo o nomanacích na Cenu města Příbram pro rok 2022.

I tentokrát je připraven online přenos, který můžete sledovat na:  https://www.youtube.com/watch?v=q8J2C1QyZTk

Komentáře