Zastupitelé dnes přivitají staronového kolegu. Zastupitelka Valterová rezignovala

Na funci zastupitelky rezignovala Jana Vaterová a nahradí ji Jan Cikler.

PŘÍBRAM – Dnes odpoledne se opět sejde městské zastupitelstvo. Na programu je 22 bodů, mezi kterými převládá každoroční rozdělování dotací. Minimálně v oblasti sportu se dá tradičně očekávat dlouhá a bouřlivá diskuze.

Na začátku zasedání pak řady opozičních zastupitelů za TOP 09 rozšíří předseda místní organizace Jan Cikler, který nehradí současnou zastupitelku za tuto stranu Janu Valterovou. „Jana Valterová se bohužel rozhodla rezignovat na funkci zastupitelstky ze zdravotních důvodů, což samozřejmě chápeme a děkujeme jí za odvedou práci pro město i za spolupráci v tomto volebním období,“ řekl za klub TOP 09 zastupitel Marek Školoud.

Pro Jana Ciklera není práce v zastupitelstvu žádnou novinkou, byl jeho členem už v minulém volebním období. „Vzheldem k tomu, že už v zastupitelstvu seděl, tak pro něj určitě nebude problém naskočit do rozjetého vlaku,“ myslí si Marek Školoud.

Zasedání zastupitelstva začíná dnes v 16 hodin a bude opět přenášené i online. Jan Cikler na jeho úvodu složí slib zastupitele a bude se zasedání už účastnit jako jeho staronový člen.  

Předsedové organizací TOP 09 na Příbramsku. Zleva: Marek Školoud a Jan Cikler

Komentáře