V září se nekoná veřejné bruslení

PŘÍBRAM – Během září budou probíhat dokončovací práce na rekonstrukci šaten a provoz zimního stadionu tak bude omezen. Z toho důvodu nejsou na září vypsané termíny veřejného bruslení. Ve čtvrtek stadion uzavře taktické cvičení složek IZS.  

Ve velké hale zimního stadionu právě probíhá rekonstrukce šaten pro sportovce. V nejbližší době se budou pokládat gumy na podlahy a instalovat nábytek. Provoz haly tak běží v omezeném provozu a některé tréninky a zápasy se musí přesunout do malé haly. „Z toho důvodu se nebude v září konat veřejné bruslení, nicméně mohou být vypsány termíny mimořádného veřejného bruslení, podle situace,“ sdělila Miroslava Poláková ze SZM.

Ve čtvrtek se bude na zimním stadionu konat tematické cvičení hasičského sboru. To bude probíhat až do 15 hodin a ruší se tak bruslení pro seniory, které začalo 14. září a bude se konat pravidělně každé úterý a čtvrtek v čase od 09:30 do 10:30 hodin.

Po odehraných zápasech a přátelských utkáních během léta nyní vstupují do tréninkových jednotek i mužstva z hobby ligy a další komerční subjekty. Sezóna je tak v plném proudu.

Komentáře