V novém roce došlo na Příbramsku ke třem nehodám se zraněním

PŘÍBRAMSKO – Rok 2018 začal pro příbramské policisty pracovně. Během prvních dvou dní vyjížděli hned k několika dopravním nehodám.

Hned na Nový rok havaroval ve tři hodiny ráno v Příbrami pětadvacetiletý řidič. Při vjíždění na kruhový objezd v ulici Karla Kryla se zřejmě plně nevěnoval řízení a narazil do zídky ve středu objezdu. Vozidlo značky seat se poté přetočilo přes střechu. Jak se ukázalo, muž řídil pod vlivem alkoholu. Hlídka u něj naměřila 1,83 promile. Sanitka ho následně převezla do nemocnice s lehkým zraněním. Hmotná škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

V úterý 2. ledna odpoledne se stala nehoda v katastru obce Osečany. „Třiadvacetiletá žena po projetí zatáčky vyjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do stromu a do břehu meze. Auto poté skončilo na střeše. Údajně se zalekla protijedoucího osobního vozu. Motoristka utrpěla poranění lehčího charakteru,“ sdělila příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová. Škoda byla v tomto případě ve výši 70 tisíc korun.

Dvě hodiny poté se odehrála nehoda v katastru obce Vrančice. Dvaašedesátiletý šofér jel s vozidlem značky Škoda Superb po silnici I/4 ve směru na Prahu a z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně havaroval do protijedoucího automobilu. „Oba motoristé vyvázli s lehkým zraněním, spolujedoucí ze superbu přepravil sanitní vůz s těžkým poraněním do pražské nemocnice. Způsobená škoda se vyšplhala na 460 tisíc korun,“ dodala Monika Schindlová.

Komentáře