V červnu otevře minigolf a další objekty SZM pro děti za symbolickou cenu

PŘÍBRAM – Za deset korun se mohou děti 1. června přijít vykoupat, zabruslit si nebo třeba otestovat zbrusu nový adventure golf v areálu Nového rybníku, jehož slavnostní otevření se uskuteční tento den v 10 hodin.

U příležitosti zahájení letní sezóny mají děti do 15 let 1. června vstup do aquaparku, venkovního bazénu, na veřejné bruslení i na nový adventure golf vždy pouze za 10 korun. Tento den bude zároveň prvním dnem provozu venkovního bazénu, svůj provoz zahájí také půjčovna sportovních potřeb v areálu Nového rybníka.

Vstupné za 10 korun lze uplatnit pouze v provozní době jednotlivých zařízení a pouze dne 1. června. Aquapark lze za tuto cenu navštívit na jednu hodinu v době od 10 do 21 hodin, vstupné 10 korun na venkovní bazén platí po celý den, tedy od 11 do 19 hodin nebo dle počasí, veřejné bruslení se v tento den koná od 11.30 do 13 hodin a  minigolf bude v provozu od 10 do 20hodin, vstupné za 10 korun je platné za 90 minut hry.

Kromě splnění podmínky věku do 15 let, je potřeba dodržet i další pravidla návštěvních řádů jednotlivých středisek. Například do krytého bazénu musí mít děti do 12 let doprovod dospělé osoby, na venkovní bazén mohou děti do 10 let také pouze s doprovodem a na veřejné bruslení je vstup povolen pouze v rukavicích. Kompletní návštěvní řády jednotlivých středisek jsou dostupné na webových stránkách szm.pb.cz.

Komentáře