Úspěch první audiovizuální show „Unreal Awakens“ slibuje, že další budou následovat

Foto: archiv pořadatelů

PŘÍBRAM – Město nedávno vstoupilo do nové éry zábavy, když se v jeho středu uskutečnila první audiovizuální show pod názvem „Unreal Awakens.“ Tuto neuvěřitelnou událost zorganizovala hudební platforma MAD-HALL ve spolupráci s městským kulturním centrem. A co je ještě lepší, akce předčila očekávání a byla vyprodaná.

Na této nezapomenutelné akci se návštěvníci mohli ponořit do světa elektronické taneční hudby, kdy zazněly žánry jako Bigroom, Cinematic Techno a Future House. DJové AVOR, VITART, BREAKDOWN a VXTEK se postarali o to, aby publikum nezůstalo na svých místech. Jejich energické sety a nezaměnitelný hudební styl přivedly dav k extázi.

Zúčastnění měli možnost vychutnat si skladby ve stylu Bigroom Techno a Future House, které jsou oblíbené u fanoušků elektronické hudby po celém světě. Měli příležitost slyšet nejnovější hity od světových producentů, jako jsou Hardwell, Will Sparks, Martin Garrix, Kaaze a další, v podání talentovaných DJů AVOR, VITART a BREAKDOWN.

MAD-HALL, hlavní organizátor této dechberoucí události, se po skončení show nechal slyšet, že „Unreal Awakens“ byla pouze začátkem. Slibuje, že budou následovat další akce, které přinesou do Příbrami ještě více hudby, světel a nezapomenutelných zážitků.

Celý tým MAD-HALL by chtěl vyjádřit upřímné díky všem účastníkům a pořadatelům, kteří tuto událost podpořili a přispěli k jejímu úspěchu. Tato audiovizuální show jasně ukázala, že Příbram má silný hudební a kulturní potenciál a je připravena být hostitelem dalších nezapomenutelných událostí v budoucnosti.

Pokud jste na „Unreal Awakens“ nebyli, nezoufejte. MAD-HALL slibuje, že nejlepší ještě teprve přijde, a těší se na to, že vás na dalších akcích uvidí.

Komentáře